UTOPY

Zadání

UTOPY si zakládá na principech slow fashion komunity. Oblečení s unikátními designy není určeno pouze pro fitness, ale i jako lifestyle značka na běžné nošení. Důraz je kladen na to, aby ženy v oblečení nejen dobře vypadaly, ale hlavně se v něm dobře cítily. Cílem je vytvořit dvě reklamní videa podporující značku a v návaznosti na ně sérii fotografií, která bude korespondovat s vizuálním stylem videí.

Realizace

Našim cílem bylo vybočit ze všedního pohledu na fashion video a udělat celý spot výtvarnější a abstraktnější. Bezmyšlenkovité procházení herců různými prostory jsme tedy rovnou vyškrtli a zamysleli se nad tím co UTOPY opravdu charakterizuje. Při pohledu na barvy a vzory, které UTOPY používá, nás napadala slova jako rychlost, rozmanitost, hbitost. Chtěli jsme v divákovi vyvolat pocit toho, že se v oblečení může cítit pohledně, že se může cítit „alive“.

"Feel alive feel UTOPY"

Svět UTOPY, který jsme chtěli vytvořit, jen tak v krajině nenajdete. Navíc zimní období, ve kterém se spoty natáčely, zrovna nenahrává tomu natáčet v exteriéru pouze v legínách a sportovní podprsence. Rozhodli jsme se tedy, že si celý svět vytvoříme sami. A to nejen za pomocí upravených záběrů krajiny, ale taky přímo v samotném studiu.

Samotné vzory na produktech totiž připomínají abstraktní krajinu. Pomocí makro záběru, jsme tedy látku využili jako „portál“ do světa, ze kterého UTOPY čerpá svou inspiraci. Chtěli jsme tak ukázat, že se v této značce skrývá něco mnohem víc.

Zvažujete realizaci podobného projektu?

Dejte vědět Ondrovi

+420 723 801 250

ondrej.repaty@localhost

Nebo využijte našeho formuláře a my se vám jednoduše ozveme zpět.Livesweaters

Zadání

Vytvoření reklamního brandového videa, které si  klade za cíl podtrhnout jedinečnost a originalitu produktů moderně a neotřele. Zosobnit claim značky „Be The Show“ a podpořit novou prémiovou kolekci produktů, směřovanou na hráče golfu.

Realizace

Spotem se snažíme metaforizovat claim značky „Be The Show“. Aneb porušuj pravidla a buď individuální bytostí, která se nenechá svázat trendy a konfekcí. A to nejen castingem a výběrem lokací, ale taky samotným vizuálem, kdy jsme se rozhodli kombinovat v rámci jednoho videa dva různé formáty – 16:9 a 4:3. Přičemž formát 4:3 je natočený na analogový 16mm film.

Analogový 16mm film

V rámci spotu jsme se rozhodli, trochu netradiční formou, vyzdvihnout i další přednosti produktů vyrobených z merinovlny. Ekologie – prostředí, sheep friendly (barber s ovcí), individualita – modelové a jejich vystupování a nebo nehořlavost.

Všechny produkty v jednom videu

Abychom celé reklamní video využili na maximum, rozhodli jsem se na modelech postupně vystřídat všechny produkty Livesweaters.

Zvažujete realizaci podobného projektu?

Dejte vědět Ondrovi

+420 723 801 250

ondrej.repaty@localhost

Nebo využijte našeho formuláře a my se vám jednoduše ozveme zpět.Project L

Zadání

Cílem reklamního spotu určeného pro Kickstarter je představení stolní hry Project L s rozšířením Finesse expansion. Kromě představení základní funkčnosti celé hry je důležité taky ukázat, že hra je opravdu pro každého. To vše poutavým dojmem, aby projekt dosáhl nastaveného finančního cíle 15,000€.

Realizace

Publikum na Kickstarteru je náročné. Téměř každý den zde vznikají desítky nových projektů, které bojují o pozornost nejen svou funkčností, ale taky promyšlenou reklamní kampaní. S myšlenkou využití robotického ramena pro natáčení jsme si pohrávali už delší dobu a kdy jindy ho využít než právě pro Project L.

ROBOTICKÉ RAMENO

Klasické využití robotického ramena pouze pro pár nestandardních záběrů nám ale pro náročné Kickstarter publikum přišlo málo. Rozhodli jsme se tedy vše připravit tak, aby pomocí neviditelných střihů video působilo jako jeden dlouhý nepřerušený záběr.

Jak ale spojit všechny cílové skupiny dohromady?

Posaďte k jednomu stolu typy lidí, které byste společně nečekali a dejte jim stejný cíl. Za každou cenu vyhrát. :)

Výsledek

Za pouhých 20 minut od spuštění na Kickstarter částka překonala požadovaných 15,000€ a skončila na neuvěřitelných 401,602€.

Zvažujete realizaci podobného projektu?

Dejte vědět Ondrovi

+420 723 801 250

ondrej.repaty@localhost

Nebo využijte našeho formuláře a my se vám jednoduše ozveme zpět.Nikky - Home To You

Scénář

Při psaní scénáře jsme chtěli posunout hranice klasických vyprávěcích postupů popové hudební tvorby tak, aby divák na první pohled pochopil, že se nejedná o obyčejný mainstreamový videoklip. Tento hudební styl je ale ve svých hranicích vcelku konzervativní žánr a vyloženě experimentální pokus by zvyklý divák nemusel prominout.

Realizace

Text samotný ve svém obsahu popisuje vzdálenost a zároveň upoutanost mladého páru. Napadlo nás tedy tuto dramaturgickou rovinu odvyprávět obrazově. Vidíme příběhy dvou lidí, kteří jsou na jiných místech, ale zároveň jsou si v obraze blízko. To lze celkem jednoduše popsat pomocí rozděleného obrazu neboli split-screenu.

ROZDĚLENÝ OBRAZ

Tento styl vyprávění nám dovolil odprezentovat větší množství příběhů, jelikož v mnoha pasážích videa běží obě roviny současně. Ovšem výše zmíněné příklady nebyly jediným důvodem, proč jsme si tuto formu vyprávění vybrali. 

V samotném vyvrcholení příběhu jsme se rozhodli toto rozdělení obrazu využít velmi netradičně, abychom na maximum upoutali pozornost diváka. Tento samotný záběr byl zároveň technicky a produkčně nejnáročnějším prvkem v už takto technicky náročném videoklipu.

Zvažujete realizaci podobného projektu?

Dejte vědět Ondrovi

+420 723 801 250

ondrej.repaty@localhost

Nebo využijte našeho formuláře a my se vám jednoduše ozveme zpět.Broker Consulting

Zadání od Broker Consulting

„Cílem náborové reklamní kampaně je pomoci našim manažerům a ředitelům v regionech s náborem šikovných lidí a odprezentovat práci v Broker Consulting a ve franšíze OK POINT novým a moderním způsobem.“

Náborové video pro velký korporát

Ale i takovou věc má cenu vzít stylově a pokusit se ji odlehčit (obzvlášť pokud má na sociálních sítích zaujmout). Od začátku jsme se tedy zaměřili na tu nejsilnější stránku, která Broker Consulting charakterizuje – stabilita a důvěryhodnost. Jak ji ale převézt srozumitelně a poutavě do náborové reklamy?

LEVITACE

Proč zrovna levitace? Protože díky zázemí stabilní společnosti má člověk prostor pro velké věci, pro seberealizaci. Má možnost doslova vzlétnout. 

Záměrem bylo skloubit zajímavost, zapamatovatelnost a jemnou nadsázku (tedy ingredience, které fungují na sociálních sítích) spolu s důvěryhodností a formální elegancí Broker Consulting. A abychom vše ještě více podpořili, rozhodli jsme se jako hlavní postavy ve všech spotech využít právě reálné zaměstnance společnosti.

Zvažujete realizaci podobného projektu?

Dejte vědět Ondrovi

+420 723 801 250

ondrej.repaty@localhost

Nebo využijte našeho formuláře a my se vám jednoduše ozveme zpět.