V Unreal Visual jsme měli tu čest spolupracovat s L’Oréal Paris na jejich kampani Revitalift. Přinášíme vám vhled do této spolupráce, která kombinuje kreativitu a technické dovednosti s inovativním přístupem L’Oréal k marketingu.

Tři typy reklamních spotů

Naše spolupráce s L’Oréal zahrnovala vytvoření tří rozdílných typů videoreklam: Awareness video, ASMR video a FILTR video. Každý typ byl pečlivě navržen tak, aby rezonoval s mladým publikem na TikToku a Instagramu a zároveň věrně reprezentoval hodnoty značky L’Oréal.

Našim úkolem bylo vytvořit celkem tři rozdílné typy video reklam. Všechny ve třech jazykových mutacích – čeština, slovenština a maďarština. Kromě toho taky audio stopy ASMR pro Spotify.

Awareness

Naším cílem bylo vytvořit spot, který upoutá a udrží pozornost mladých diváků na TikToku a Instagramu. Zaměřili jsme se na dynamickou vizualizaci produktu, od rychlých detailních záběrů na séra, po využití sofistikovaných LED stěn pro vytvoření atraktivního a moderního pozadí. Tato kombinace přinesla reklamě svěžest a energii.

Záměrem bylo, aby design setu byl minimalistický, ale přesto působivý. Vybrali jsme světla a LED stěny, které by dokonale podpořily produkty, a zároveň jsme dbali na to, aby každý prvek setu odrážel luxus a kvalitu, kterou L’Oréal Revitalift představuje.

ASMR

ASMR (Autonomous Sensory Meridian Response) je fenomén, který se vyznačuje příjemným pocitem mravenčení nebo relaxace, který lidé zažívají jako reakci na určité vizuální nebo zvukové podněty. V reklamách a video obsahu se ASMR stává stále populárnějším nástrojem, zejména kvůli jeho schopnosti vytvářet silné emoční spojení s divákem.

ASMR spoty byly navrženy tak, aby poskytly intimní a osobní zážitek díky použití detailních zvukových efektů a šeptání. Cílem bylo posílit spojení mezi produktem a divákem, vytvářet emocionální vazbu a zároveň informovat o produktu.

Abychom tento koncept podpořili i vizuálně, influencerky jsme v obrazu kompletně obklopili velkou řadou mikrofonů, které snímají jejich šepot. ASMR verze spotů jsme pak vytvářeli i v čisté audio formě pro Spotify.

Spotify CZE ASMR:

FILTR

Koncept reklamních spotů FILTR byl navržen s myšlenkou, že influencerka vytváří autentický obsah pro své sledující. Divák je svědkem, jak si influencerka nanáší produkty L’Oreal Revitalift, zatímco jim o nich podává zajímavé informace. Během toho se na obrazovce objevují grafické titulky, které podtrhují klíčové vlastnosti produktů.

Spot začíná záběrem na rozhraní Instagramu, které influencerka následně odstraní jednoduchým gestem, což symbolizuje autentičnost jejího sdělení – jako by říkala ‚Filtr? Ne, tohle je opravdovost.‘ Celý spot je zpracován ve světlých tónech s výrazným použitím levandulové barvy, která ladí s barvou našich produktů.

V Unreal Visual jsme hrdí na to, že jsme mohli být součástí projektu, který rezonuje s mladou generací. Reklama L’Oréal Revitalift přináší osvěžující přístup k marketingu zaměřenému na mladé. S kombinací dynamického vizuálního stylu, influencer marketingu a ASMR, tato kampaň efektivně komunikuje hodnoty a vlastnosti produktů a zároveň respektuje moderní trendy a preference mladého publika.

DIRECTOR: VIET DUONG

DOP: MICHAEL JURÁSEK

AD: MIKULÁŠ TUHÁČEK

1AC: JAKUB VEINLICH

2AC: TEREZA VEINLICHOVÁ

GRIP: VOJTĚCH ŠPULÁK

PA: KATEŘINA HRDINOVÁ

GAFFER: LUBOŠ MOŘICKÝ

ELECTRICIAN: JAKUB HLINKA

BEST BOY: MARTIN FULÍN

DIT & VIDEO OPERATOR: TOMÁŠ KAPINUS

COSTUMES: VERONIKA VARCHOLOVÁ

MUA: RENATA ZELINKOVÁ

MUA: KATEŘINA ŠULCOVÁ

HAIR: ŠTĚPÁNKA VELÍŠKOVÁ

EDIT: VIET DUONG

GRADING: MICHAEL JURÁSEK

SOUND DESIGN/MIX: LUKÁŠ PEŠEK

 

INFLUENCERS:

ANNA MARIE PURIĆ

BARBORA HAZUCHOVÁ

PAP DORKA