V L’Oréal Paris se rozhodli posunout hranice možného a představit světu zcela nový produkt – BRIGHT REVEAL. V Unreal Visual jsme se pustili do výroby reklamního spotu, který měl za cíl nejenom představit tento inovativní produkt, ale také ukázat jeho okamžitý efekt na pokožku. Naše cíle byly jasné: vytvořit něco, co osloví naše cílové publikum a zároveň poskytne jedinečný vizuální zážitek.

BRIGHT REVEAL – V tom nejlepším světle

Hlavní výzvou bylo představit produkt BRIGHT REVEAL v nejlepším světle – doslova i obrazně. Chtěli jsme ukázat, že díky tomuto produktu je možné vidět okamžitou změnu na pokožce. Zároveň vytvořit reklamní video svěží, moderní a odlišné od předchozích kampaní.

V Unreal Visual jsme měli na starost vytvoření hlavního spotu, trendy spotu a jejich kratších verzí, ve třech jazykových mutacích –  čeština, slovenština a maďarština. 

Hlavní reklamní spot

Kreativní přístup zahrnoval využití tří influencerů, s jejichž pomocí jsme chtěli představit produkt. Rozhodli jsme se pro dynamický scénář, který by diváka vtáhl do příběhu a ukázal proměnu atmosféry z tmavé na světlou po aplikaci produktu BRIGHT REVEAL. Klíčovým prvkem bylo vizuální vyprávění, které kombinovalo inovativní kamerové techniky, jako je použití Technocrane pro plynulé a dynamické záběry, s minimalistickým setdesignem a stylovými kostýmy.

Vizuální styl byl inspirován globálními kampaněmi a měl představit produkt jako klíč k novému, světlejšímu světu. Zásadní bylo vytvoření kontrastu mezi počáteční tmavší atmosférou a jasným, osvětleným finále, které symbolizovalo účinek produktu.

Dynamický a zároveň praktický návod

TRENDY video slouží nejen jako vizuálně poutavá prezentace, ale také jako praktický návod, ukazující, jak produkty BRIGHT REVEAL efektivně používat společně, aby bylo dosaženo nejlepšího možného výsledku. 

Ve snaze udržet se v minimalistickém duchu celé kampaně, bylo video natočeno před čistě bílým plátnem, což umožnilo, aby se veškerá pozornost soustředila na produkty a jejich aplikaci. Krátká, ale dynamická sekvence klipů podtrhuje snadnost použití a efektivitu produktů, čímž dodává celé prezentaci moderní a trendy nádech, který rezonuje s cílovou skupinou značky L’Oréal Paris.

DIRECTOR: VIET DUONG

DOP: MICHAEL JURÁSEK

AD: MIKULÁŠ TUHÁČEK

1AC: ADAM KOVÁCS

2AC: JÁCHYM JIRÁŇ

PA: KATEŘINA HRDINOVÁ

GAFFER: LUBOŠ MOŘICKÝ

ELECTRICIAN: JAKUB HLINKA

BEST BOY: MARTIN FULÍN

DIT: TOMÁŠ HORÁK

PROPS: OTTO URBAN

TECHNO CRANE: KRU.SUPERTECHNO

COSTUMES: VERONIKA VARCHOLOVÁ

MUA: BARBORA LIPENSKÁ

HAIR: ANNA BADUN

GRADING: MICHAEL JURÁSEK

SOUND DESIGN/MIX: KAT.PRODUCTION

 

INFLUENCERS:

ANGELIKA TOKARSKA

KOUYATÉ HAWA KRISZTINA

ALEXANDRA SEDLÁČKOVÁ