Zadání

UTOPY si zakládá na principech slow fashion komunity. Oblečení s unikátními designy není určeno pouze pro fitness, ale i jako lifestyle značka na běžné nošení. Důraz je kladen na to, aby ženy v oblečení nejen dobře vypadaly, ale hlavně se v něm dobře cítily. Cílem je vytvořit dvě reklamní videa podporující značku a v návaznosti na ně sérii fotografií, která bude korespondovat s vizuálním stylem videí.

Realizace

Našim cílem bylo vybočit ze všedního pohledu na fashion video a udělat celý spot výtvarnější a abstraktnější. Bezmyšlenkovité procházení herců různými prostory jsme tedy rovnou vyškrtli a zamysleli se nad tím co UTOPY opravdu charakterizuje. Při pohledu na barvy a vzory, které UTOPY používá, nás napadala slova jako rychlost, rozmanitost, hbitost. Chtěli jsme v divákovi vyvolat pocit toho, že se v oblečení může cítit pohledně, že se může cítit „alive“.

"Feel alive feel UTOPY"

Svět UTOPY, který jsme chtěli vytvořit, jen tak v krajině nenajdete. Navíc zimní období, ve kterém se spoty natáčely, zrovna nenahrává tomu natáčet v exteriéru pouze v legínách a sportovní podprsence. Rozhodli jsme se tedy, že si celý svět vytvoříme sami. A to nejen za pomocí upravených záběrů krajiny, ale taky přímo v samotném studiu.

Samotné vzory na produktech totiž připomínají abstraktní krajinu. Pomocí makro záběru, jsme tedy látku využili jako „portál“ do světa, ze kterého UTOPY čerpá svou inspiraci. Chtěli jsme tak ukázat, že se v této značce skrývá něco mnohem víc.

Zvažujete realizaci podobného projektu?

Dejte vědět Ondrovi

+420 723 801 250ondrej.repaty@unreal-visual.com

Nebo využijte našeho formuláře a my se vám jednoduše ozveme zpět.