Scénář

Při psaní scénáře jsme chtěli posunout hranice klasických vyprávěcích postupů popové hudební tvorby tak, aby divák na první pohled pochopil, že se nejedná o obyčejný mainstreamový videoklip. Tento hudební styl je ale ve svých hranicích vcelku konzervativní žánr a vyloženě experimentální pokus by zvyklý divák nemusel prominout.

Realizace

Text samotný ve svém obsahu popisuje vzdálenost a zároveň upoutanost mladého páru. Napadlo nás tedy tuto dramaturgickou rovinu odvyprávět obrazově. Vidíme příběhy dvou lidí, kteří jsou na jiných místech, ale zároveň jsou si v obraze blízko. To lze celkem jednoduše popsat pomocí rozděleného obrazu neboli split-screenu.

ROZDĚLENÝ OBRAZ

Tento styl vyprávění nám dovolil odprezentovat větší množství příběhů, jelikož v mnoha pasážích videa běží obě roviny současně. Ovšem výše zmíněné příklady nebyly jediným důvodem, proč jsme si tuto formu vyprávění vybrali. 

V samotném vyvrcholení příběhu jsme se rozhodli toto rozdělení obrazu využít velmi netradičně, abychom na maximum upoutali pozornost diváka. Tento samotný záběr byl zároveň technicky a produkčně nejnáročnějším prvkem v už takto technicky náročném videoklipu.

Zvažujete realizaci podobného projektu?

Dejte vědět Ondrovi

+420 723 801 250ondrej.repaty@unreal-visual.com

Nebo využijte našeho formuláře a my se vám jednoduše ozveme zpět.